Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00

hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Onyx Oto olarak, otomotiv sektörünün önemini ciddi bir şekilde arttığı günmüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonel çözümler üretiyoruz.

Konusunda eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir. Ürettiğimiz kalıcı ve pratik çözümler sayesinde; müşterilerimizin en az maliyetle ve en kısa sürede üst düzey verim almalarını sağlamaktayız

Otomotiv sektörünün bilgi birikimini ve deneyimini ile harmanlanmış profesyonel stratejilere yaklaşımımız ile “sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek” vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir firmayız.

Müşteri Memnuniyeti
%100
Yakıt Tasarrufu
%15
Performans Artışı
%30
Egzoz Emisyon Azalması
%75
Temizlenme Oranı
%90

Müşteri Yorumları

1999 model opel astra aracım için carbon clean işlemi yaptırdım.. Araçtan aldığım performans muhakkak ki hissettiriyor.. Aracım benzinli olduğu için ilk çalıştırmalarda zorlanıyordum. Fakat temizlik sonrası bu sorundanda kurtuldum.. Çok teşekkür ederim.

Araçlarımızın her zaman dış temizliğine önem veririz ama belirli aralıklarla muhakkak motor için temizliğinede yer vermeliyiz.. Hem yakıt tasarrufu hemde motor ömrünün uzaması için bunun şart olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Zamanla kirlenen, kurum gibi dolan bir çok motor parçasının resimlerini gördüğümde çok şaşırıp hemen carbon cleaning işlemi yaptırdım. Bu işlem ile beraber motor ömrünün uzadığına ve daha sağlıklı çalıştığına emin olabilrsiniz.